هات اویل تراپی (Hot Oil Therapy)

2023 Jan

روغن تراپی یا هات اویل تراپی چیست؟ نوعی از درمان و مراقبت از مو ها با استفاده از روغن داغ می باشد که در آن از روغن هایی مانند نارگیل، زیتون، بادام و... برای مهر و موم کردن کوتیکول های مو استفاده می شود.

اپلکس فلاویا

2023 Jan

اوپلکس یا پلکس چیست؟ اپلکس یک محافظ حرفه ای پیوند مو می باشد که درخشندگی بالایی به موها میدهد و موها را در شرایط عالی نگه می دارد.

نورهای درمانی مایکرومیست

2022 Nov

نوردرمانی مو و پوست کف سر چیست؟ نوردرمانی مو یک درمان پزشکی است که در آن از نور طبیعی یا مصنوعی برای بهبود وضعیت سلامتی مو و اسکالپ استفاده می شود.

ریباندینگ فلاویا

2020 Apr

ریباندینگ یا صافی ژاپنی چیست؟ صافی مو به روش ژاپنی یا صافی دائمی مو یعنی تا زمانی که ریشه ها رشد کنند ساقه ها به همان صافی و لختی باقی می مانند. به این روش ریباندینگ گفته میشود.

نانو کراتین فلاویا

2020 Apr

کراتین چیست؟ کراتین از گیاهی در کشور برزیل تهیه می شود که کراتین آن شبیه کراتین ساختار مو انسان و یک پروتئین است که به صورت طبیعی در موها وجود دارد که باعث نرمی ، لطافت و درخشندگی موها میشود.

روغن آرگان فلاویا

2020 Apr

روغن آرگان که غالباً آن را "طلای مایع" می نامند ، محصول ارگانیکی است که از هسته درخت آرگان ، که بومی کشور آفریقایی مراکش در شمال آفریقا است استخراج می شود.

آموزش کراتین و احیاء

2020 Mar

آموزش کراتین و احیاء توسط مدرسان حرفه ای و به نام آکادمی فلاویا به شما عزیزان ارائه شده.

1