اوپلکس یا پلکس چیست؟ اپلکس یک محافظ حرفه ای پیوند مو می باشد که درخشندگی بالایی به موها میدهد و موها را در شرایط عالی نگه می دارد.

بی رنگ کردن یا به اصطلاح دکلره کردن در اکثر مواقع به سلامت مو آسیب می زند. خوشبختانه با ظهور محصولاتی همچون اپلکس می توان از آسیب ناشی از Bleach و Highlight جلوگیری کرد و پیوند سلول های مو را مستحکم تر کرد. Bleach با نفوذ به فولیکول های مو، رنگدانه های مو را از بین می برد; به این عمل دکلره (Decolourises) یا بی رنگ سازی گفته می شود.

 

دکلره رطوبت مو را از بین می برد و باعث خشکی و شکنندگی مو و موخوره می گردد. با اپلکس فلاویا بدون نگرانی از آرایشگر خود رنگ موی روشن تر بخواهید. اپلکس انقلابی در درمان مو است که رویای شما را درباره موی روشن و سالم محقق می سازد و قبل از بوجود آمدن آسیب های شیمیایی از پیوند های مولکولی موها محافظت می کند.

اپلکس فلاویا در دو فاز تولید شده است OPLEX 1&2 که در رنگ یا مواد دکلره ریخته می شود و استفاده از آن بسیار آسان است. اپلکس شماره 1 را مستقیما با رنگ یا دکلره مخلوط می کنند و بعد از شستن رنگ مو از سر اپلکس شماره 2 که کرم مانند است استفاده می شود و بعد از 20 دقیقه باید آن را با سشوار خشک کنیم و یا در حمام استفاده کرده، آبکشی و خشک می نماییم.

نکته ی مهمی که در مورد اپلکس فلاویا وجود دارد طولانی کردن زمان بی رنگ سازی مو (دکلره)، رنگ کردن، فرکردن، صافی، هایلایت، بالیاژ، آمبره و احیاء موهای آسیب دیده است. اپلکس از ساختار بیرونی و درونی موهای شما محافظت می کند. این محصول از نظر پیوندی دی سولفید است. از آنجا که مهم ترین ساختار موی انسان فیبرها یا الیاف های کراتین می باشند. این پیوند به صورت صلیبی فیبرها را به هم متصل می کند که موجب ثبات ساختار مو می شوند. هنگامی که مو تحت عوامل شیمیایی یا فیزیکی مانند سفید کننده ها یا سشوار و اتو قرار می گیرد این پیوند های فیزیکی شکسته می شوند و موجب سوختگی و آسیب موها می شوند. با انجام اپلکس تراپی این مشکل برطرف می گردد. 

 

طریقه مصرف:

1- اپلکس را با رنگ مو و پودر دکلره مخلوط نمایید

2- از اپلکس شماره 1 فلاویا طبق نسبتی که در زیر به آن اشاره می شود استفاده نمایید

• برای رنگ مو از نسبت 10 به 1 استفاده کنید. یعنی به ازای هر 10ml رنگ مو از 1ml اپلکس فاز 1 استفاده نمایید.

• برای دکلره از نسبت 10 به 2 استفاده کنید. یعنی به ازای هر 10ml مواد دکلره از 1ml اپلکس فاز 1 استفاده نمایید.

• برای مواد فر یا صافی از نسبت 5 به 1 استفاده کنید. یعنی به ازای هر 5ml مواد فر یا صافی از 1ml اپلکس فاز 1 استفاده نمایید.

 

3- موها را آبکشی کرده توجه داشته باشید که نباید از شامپو استفاده کنید. موها را با حوله خشک نمایید.

4- از اپلکس شماره 2 استفاده نمایید.

 

نکته: مقدار اپلکس فقط در 30میلی گرم محلول جواب می دهد. در صورت نیاز به بیشتر از 30گرم می بایست در ظروف جداگانه به ظرفیت های 30میلی تهیه شود.

برای خرید این محصول شگف انگیز کلیک کنید.

 

 

 

 

دیدگاه ها
درج دیدگاه